Właściwie miałam nie pisać tego tekstu, bo osobiście uważam, że to ciuchy powinny za nas „mówić”,

ale moja droga przyjaciółka się uparła, a właściwie prawie wydrapała mi w związku z tym oczy więc:

voila! Oto my! Co można o nas powiedzieć? Jesteśmy „Absolutely FABuLoUs”, dokładnie tak jak one;)

Jeżeli chodzi o ciuchy, różni nas właściwie wszystko. Ja lubię, żeby było przylegająco, seksownie i kolorowo, najlepiej czerwono. Uważam , że skoro jestem mocno po trzydziestce i jeszcze mogę- to powinnam;) 

Anita za to, to chodząca klasyka, ciemne kolory, klasyczne wzory, świetny materiał i krój. Moim zdaniem nuuuda. Właściwie jesteśmy jak modowy ogień i woda, lecz to co nas niewątpliwie łączy to organiczna niechęć do banału. 

To na pewno można o nas powiedzieć: z całą pewnością jesteśmy „jakieś”. I taka jest marka FABLU, takie są nasze ubrania: klasyczne ale nigdy banalne. Stworzyłyśmy je, bo potrzebowałyśmy ciuchów, które wyróżnią nas z tłumu, podkreślą osobowość, a każda z nas bez względu na to kim jest będzie się w nich czuła „absolutnie fantastycznie”. 

Dlatego zaprosiłyśmy do współpracy prawdziwe artystki: projektantkę biżuterii niszowej Sławę Tchórzewską, której wyjątkowe, ręczne rysunki stały się znakiem rozpoznawczym naszej marki i Kasię Sajewicz, animatorkę kultury z marketingowym zacięciem. 

Na co dzień naszą firmę tworzą jeszcze: Grzegorz, mąż Anity, nasz drogi prezes, który czasem musi sprowadzić nas na ziemię, gdy za bardzo odlecimy oraz Andrzej mistrz Internetu, który często mówi do nas „językami”, a także bardzo młody i niezastąpiony Adam. Panowie narzekają ostatnio, że dla nich nic ciekawego w sklepach nie ma, dlatego w planach mamy także niezwykłą męską kolekcję. Ale to za chwilę. Na razie chcemy ubrać Ciebie, nie ważne jaka jesteś, ile masz lat, czy masz nogi do samej ziemi, czy w kolejce stałaś po co innego niż wzrost czy biust, albo gdzieniegdzie dostałaś za dużo. Nasze ciuchy sprawią, że poczujesz się niezwykła. Bo to ubrania, jesteśmy pewne, także z Twojej bajki. Anita i Ania

bty
Ania - o marce